HUMSKA NE PAMTI OVAKVE PROMAŠAJE: Pogledajte blamiranje Partizanovih napadača (VIDEO)

Božinov, Abubakar, Živković... Teško je reći ko se više obrukao pred golom Rada

• 30

Kako je sreća okrenula leđa Partizanu u meču sa Radom, to odavno nije viđeno.

Toliko šansi za gol, toliko zicera, udaraca, zujalo je sa svih strana oko glave sjajnog golmana Rada Budakovića, i opet - ništa! Sve su promašili crno-beli. Božinov, Abubakar, pre svih, pa i Živković... Lopta jednostavno "nije htela" da uđe u gol. Svako ko je gledao utakmicu bio je u neverici kako je na kraju rezultat uopšte ostao 1:1.

U reviji promašaja u sredu uveče u Humskoj teško je reći koji je više bio za rubriku "verovali ili ne".

Verovatno onaj iz drugog poluvremena kada je jedini strelac za Partizan Božinov sa pet metara, potpuno neometan, pogodio prečku. Ili možda prilike Abubakara. Šta je tek on promašivao. Kamerunac je u prvom poluvremenu trčao sa loptom ka Budakoviću i taman što je šutirao, u poslednjem trenutku mu je uklizao defanzivac Građevinara i otklonio opasnost. A, bila je to velika šansa.

Još bolju je imao u nastavku, kada je dobio idealnu dugu loptu, umirio ej grudima pred Budakovićem, ali ni tada nije imao rešenje za raspoloženog čuvara mreže tima sa Banjice.

I posle toga su se ređale šanse pred golom Rada, i opet ništa. Osta Zvezda na "plus devet".