Mihajlovićev Milan se poražen vraća iz Đenove! (VIDEO)

Treći neuspeh ekipe srpskog trenera

• 2

Milan je i dalje nesigurna ekipa, što je pokazao i meč šestog kola Serije A, u kom je Đenova na svom terenu savladala "rosonere", rezultatom 1:0.

Ovo je tek druga pobeda Đenovljana, koja je ujedno značila treći poraz ekipe Siniša Mihajlovića.

Domaći tim je prvi i imao dobru priliku, a do vođstva je stigla golom Džemailija u desetom minutu, iz slobodnog udarca.

Porazu Milana je značajno doprineo i isključenje Alesija Romanjolija, zbog drugog žutog kartona u 42. minutu. Gosti nisu imali mnogo prilika u prvom poluvremenu, razigrali su se u drugom, ali nisu uspeli ni da izjednače, a kamoli da naprave preokret.

Iako je imala igrača više, Đenova je prilično usporila ritam utakmice i čuvala loptu u posedu koliko je mogla.

Mihajlović je odlučio da u napadu od starta upari Balotelija i Luiza Andrijana, dok je Karlos Baka ušao tek u 81. minutu meča, zamenivši Bonaventuru.