Igrači Nice i Nanta odigrali samo prvo poluvreme

• 0

Utakmica 9. kola francuskog prvenstva između Nice i Nanta nije završena.

Razlog? Pljusak kakav dugo nije viđen na jugu Francuske.

U trenutku prekida rezultat je glasio 2:2, a sva četiri gola "pala" su u sjajnom prvom poluvremenu, međutim navijači su ostali uskraćeni za nova uzbuđenja, pošto je sudija odlučio da ne izvodi igrače na teren u nastavku zbog pravog slapa kišnice se sručio na stadion.

U dogovoru sa predstavnicima obe ekipe meč nije nastavljen, i biće ponovljen. Dakle, krenuće od početka.

- Nisam mogao da garantujem da će igrači biti bezbedni ako nastave meč i zato sam doneo odluku da se utakmica ne nastavi - rekao je glavni arbitar meča na "Alijanc Rivieri" Fredi Futrel.