Igokea protutnjila Valjevom!

Tim iz Aleksandrovca ubedljiv protiv Metalca

• 1

Posle uvodnog poraza od Cedevite, očekivanog, košarkaši Igokee vezali su dve pobede u ABA ligi.

Nakon Olimpije, tim Željka Lukajića savladao je, i to vrlo ubedljivo, Metalac u Valjevu rezultatom 74:56.

Utakmica je u pogledu pobednika praktično bila odlučena već u povoju i serije gostiju 13:0, koja je brzo išla i do 17: 3. Na isteku 12. minuta Igosi su "pobegli" na 26:8, a već u 16. bilo je 35:15. Kraj.

U drugom poluvremenu uspeli su igrači domaćeg tima u jednom trenutku da "priđu" na deset razike, ali dalje, ovoga puta, nisu mogli.

Komatina sa 18, Radivojević sa 16 i Dimić sa 13 poena, predvodili su goste u Valjevu. U poraženoj ekipi, Gabrić je bio najefikasniji sa 16 poena.

Za Igokeu je debitovao bivši krilni centar Zvezde Ivan Radenović, ali za 13 minuta nije upisao nijedan poen.