Zlatni srpski karatisti pokorili Hrvatsku! (FOTO)

Srpski karatisti ostvarili su veliki uspeh na međunarodnom turniru u Rijeci osvajanjem čak pet zlatnih medalja

• 8

Srpska reprezentativka u karateu Milana Jakšić   kao i još troje njenih saboraca doneli su šest medalja za Srbiju.

Prosle nedelje na truniru "Kroacija open" u Rijecitia Open" pokorili su Hravtsku i uzeli pet zlatnih i jednu bronzanu medalju.

Osim nje, zlatne medalje su osvojili ženski kata tim u sasatvu (Vanja Saveski, Bojana Mladežić, Jelena Lekovič) kao i u pojedinačno konkurenciji Jovan Simić, Bojana Mladežić, Stefan Suvajčević, dok je bronzani bio Luka Cerović.

>>OPASNA JE, ALI JOŠ OPASNIJE IZGLEDA: Upoznajte Milanu seksi srpsku karatistkinju, koja će oduševiti Evropu! (FOTO) (VIDEO)

Inače, Jakšićeva o kojoj je Telegraf već pisao, se takmiči u katama, a u finalu turnira u Hrvatskoj pobedila je predstavnicu Mađarske.

Prošle godine je sa seniorskim kata timom predstavljala Srbiju na Evropskom prvenstvu i osvojila medalju, potom je isti tim predstavljao Vojvodinu na Regionalnom evropskom prvenstvu gde su osvojile zlato.

Telegraf.rs/Izvor: Mojkraj.rs