ZA SVE JE KRIV KLINAC: Selfi sa Levandovskim je razlog što Škotska ne ide na EURO! (FOTO)

Neverovatno šta je uradila jedna fotografija na društvenim mrežama

• 1

Jedna naizgled bezazlena fotografija na Instagramu razgnevila je sve koji vole fudbal u Škotskoj.

U pretposlednjem kolu kvalifikacija za EURO 2016, fudbaleri Poljske su u zaustavnom vremenu izborili remi protiv Škotske 2:2, pogotkom, naravno, Roberta Levandovskog.

Taj duel bio je presudan za Škotsku, koja se na kraju nije dokopala ni trećeg mesta u grupi F.

I za to je kao glavni krivac okarakterisan - škotski dečak!

U drugom poluvremenu meča, izvedene su sve izmene tokom meča. Prema pravilima, sudija za svaku izmenu mora da doda 30 sekundi, pa je Viktor Kasai produžio meč za tri minuta.

Međutim, arbitar je utakmicu produžio za dodatni, četvrti minut, zbog dečaka koji je upao na teren da bi napravio selfi fotografiju sa Levandovskim! On je tu fotku okačio na Instagram u utorak ujutru.

- Da taj mali kreten nije upao na teren, Levandovski ne bi dao gol i mi bismo pobedili - pisali su besni navijači po Tviteru.

Podsetimo, iz grupe F direktan plasman na EURO obezbedili su Nemačka i Poljska, a trećeplasirana je Irska.

Konačna tabela: Nemačka 22 boda, Poljska 21, Irska 18, Škotska 15, Gruzija 9, Gibraltar 0.