Bolton bolji od Aston Vile u trileru od 180 sekundi

"Trotersi" slavili na "Vila Parku" sa 2:1 i zadržali nadu za opstanak u premijerligaškom društvu

• 0

Bolton je osvojio tri veoma važna boda u borbi za opstanak, pobedom od 2:1 u Birmingemu nad Aston Vilom. U pitanju je bila zaostala utakmica 35. kola Premijer lige.

"Trotersi" su i dalje u krugu od tri ekipe koje ispadaju, ali su definitivno povećali šanse da se spasu do kraja sezone. Od spasa ih sada deli jedan bod.

Iako su pala tri pogotka na utakmici, sve bitno se odigralo u intervalu od samo tri minuta. Naime, u 61. minuti je domaćin poveo pogotkom Vornoka, ali je odgovor Boltona bio munjevit. U 62. je izjednačio Petrov iz penala, dok je u 63. strelac za tri boda gostiju bio N'Gog.