Iz slobodnjaka, kornera, petom: TOP 7 evrogolova koji su obeležili dan (VIDEO)

Zbog ovoga volim fudbal...

• 1

Neverovatan fudbalski dan širom Evrope obeležilo je nekoliko fenomenalnih golova.

Telegraf vam predstavlja TOP 7...

1. Robin van Persi

Holandski napadač je u 29. minutu postigao gol iz slobodnog udarca koji je Fenerbahčeu doneo pobedu na gostovanju Kajzeriju. Gol dovoljan za 17. bod i treće mesto na tabeli.

2. Serđo Pelisijer

Ikao ima 36 godina, napadač Kjeva je još jednom pokazao kakav je golgeter. Izjednačio je rezultat u Đenovi u 77. minutu, golom petom, ali su Leteći magarci poraženi u 90. minutu.

3. Antoan Grizman

Atletiko je na Anoaneti savladao Real Sodijedad rezultatom 2:2, a gol Griznama će se dugo prepričavati. Kao Brzi Gonzales ustremio se ka golu domaćeg tima ostavljajući odbranu Sosijedada iza sebe.

4. Salvatore Boketi

Defanzivac Spartaka je postigao fenomenalan pogodak u moskovskom derbiju protiv Lokomotive, ali su gosti uspeli d aslave rezultatom 2:1.

5. Nikola Kalinić

Hrvatski napadač je još jednom pokazao da je u fenomenalnoj formi. Izjednačio je protiv Napolija u 73. minutu, ali je Fjorentina ipak izgubila na gostovanju

6. Alehandro Gomez

Fudbaler Atalante je iz kornera postigao pogodak u pobedi protiv Karpija rezultatom 3:0.

7. Jere Uronen

Helsinborg je slavio na gostovanju Hamarbiju rezultatom 3:1, a gol Jerea Uronena će se dugo prepričavati.