Milan izgubio derbi od Intera! Hoće li Miha ovo preživeti pred Berluskonijem?

Miha doživeo poraz od najvećeg rivala u tradicionalnom trofeju Berluskoni

• 1

Fudbaleri Intera osvojili su tradicionalni Trofej Berluskoni pošto su savladali ekipu gradskog rivala Milana sa 1:0, a gol odluke postigao je Kondogbija u 12. minutu.

Tim Roberta Manćinija potvrdio je da je u boljoj formi od ekipe roso-nera, koji vodi srpski trener Siniša Mihajlović, iako su tradicionalni rivali nastupili u kombinovanim sastavima.

Milan je nakon ranog vođstva nero-azura bio nadmoćniji u drugom poluvremenu, ali posle brojnih šansi nije uspeo da barem poravna rezultat, pa je Inter osvojio prvi Trofej Berluskoni, kojeg je osnovao predsednik Milana Silvio Berluskoni u spomen na oca Luiđija.

Milan je taj trofej osvajao 13 puta.

Sezona u italijanskoj Seriji A nastavlje se predstojećeg vikenda.

Trećeplasirani Inter gostuje u subotu ekipi Palerma, dok Milan, koji je 13. na tabeli, u nedelju dočekuje Sasuolo.