Real pobedio u Vigu, Sevilja deklasirala Hetafe! (VIDEO)

Madriđani novom pobedom pobegli Selti i Barseloni tri boda prednosti, Sevilja sa pet komada ispratila Hetafe

• 0

Fudbaleri madridskog Reala savladali su u Vigu domaću Seltu sa 3:1 (2:0) u 9. kolu španske Primere.

>>>Ronaldo kupio novog Ferarija od svoje dnevne plate (FOTO)

Real je već posle nešto više od 20 minuta igre imao dva gola prednosti preko Kristijana Ronalda i Danila, a posao mu je bio dodatno olakšan posle crvenog kartona Kabrala na startu drugog poluvremena.

Najbolji fudbaler Selte Nolito pokušao je pet minuta pre kraja da unese neizvesnost, ali je Marselo postavio konačan rezultat.

Ekipa Rafaela Beniteza se sa nova tri boda protiv direktnog konkurenta osamostalila na vrhu tabela, bar do sutrašnjeg meča na Nou Kampu između Barselone i Eibara.

Fudbaleri Sevilje savladali su na domaćem terenu ekipu Hetafea sa 5:0 (2:0) u 9. kolu španske Primere.

Sevilja je već na poluvremenu imala veliku prednost, pošto je Kevin Gameiro u 35. i 45. minutu bio precizan.

U nastavku fudbaler gostiju Vigaraj na krajnje nepromišljen način pravi jedanesterac i dobija žuti karton, a sa bele tačke bio je precizan Banega.

To nije bio kraj mukama gostiju, isti igrač zaradio je isključenje jer je ponovo napravio penal, koji je iskoristio najbolji pojedinac susreta Gameiro.

U 80. minutu sudija Garido još jednom pokazuje na belu tačku, a Konopljanka potvrđuje pobedu domaćina.