GOLMAN DORTMUNDA GLUMIO NOJERA I BAJKA: Nikad više neće driblati posle ove bruke! (VIDEO)

Golman Milionera se poigravao pred golom, zbog čega je morao da vadi loptu iz mreže, ali je njegova ekipa na kraju ipak ubedljivo slavila

• 0

Borusija Dortmund je razbila Padeborn u nemačkom fudbalskom Kupu sa 7:1, ali je meč obeležilo poigravanje golmana ''Milionera'' Romana Burkija, koji je primio gol kada je pokušao da dribla Hrvata Srđana Lakića.

Padeborn je na taj način i poveo u 21. minutu, kada je Švajcarac želeo da se poigra sa hrvatskim fudbalerom. Zapravo, poigrao se samo sa živcima svojih navijača, pošto mu je lako oduzeta lopta posle čega je završila u mreži.

Ipak, Dortmund je u nastavku meča potpuno demolirao protivnika i postigao čak sedam golova, što je donekle opralo njihovog čuvara mreže, mada je pitanje kako će na to reagovati trener Milionera.

Dva gola postigao je Kastro, po jedan Kagava, Ramos, Gundogan, Pišček i Mikhtarijan.

Pogledajte sve golove kao i blamažu golmana Dortmunda.