Prepun SPENS video pobedu vaterpolista Srbije!

Naš tim bio je bolji od Španije rezultatom 13:12

• 1

Vaterpolisti Srbije pobedili su Španiju sa 13:12 (3:1, 4:3, 2:4, 4:4) u drugom kolu B grupe Svetske lige.

Pred punim tribinama SPENS-a, oko 1.200 gledalaca videlo je sjajan start Srbije, povratak Španije u trećoj četvrtini i potom neizvesnu borbu do kraja.

- Veoma dobar početak, u prve dve četvrtine odlična naša odbrana i rezultat 7:4 je pokazatelj toga. U trećem delu smo popustili, primili lake golove, kao da nas je mrzelo da se odupremo njihovoj agresivnosti. Igrali smo gol za gol i nekoliko puta nismo našli način da utakmicu privedemo kraju. Sada je najvažnija pobeda - istakao je Savić.

Srbija sada vodi u grupi sa maksimalnih šest bodova, pošto je prethodno u prvom kolu bila bolja od Francuske.

Meč drugog kola između Francuske i Crne Gore odložen je nakon terorističkog napada u Parizu.