Zvezda bolja od Zvijezde: Ali neverovatno šta je Mbođ sebi dozvolio!

Dan posle pobede u Nišu ekipa Milodraga Božovića odigrala prijateljski meč u Beogradu

• 0

Fudbaleri Crvene zvezde pišu pobede i u prijateljskim utakmicama.

Nepun dan posle posle 15. uzastopne u Nišu protiv Radničkog, crveno-beli su na svom pomoćnom terenu ugostili člana druge lige Bosne i Hercegovine Zvijezdu, i savladali ga rezultatom 2:1.

Trener Miodrag Božović je pružio šansu igračima koji ili nisu bili u sastavu na Čairu ili su ušli sa klupe, pa su tako starteri bili: Supić, Cvetković, Mbođ, Rendulić, Anđelković, Ahčin, Plavšić, Vered, Gavrić, Vieira i Jović, a u nastavku su ušli Adžić, Jovanović i Ristić.

Gosti su poveli posle samo dvadesetak sekundi, kada je Senegalac Mbođ skrivio penal, a fudbaler Zvijezde nadmudrio novopečenog mladoženju Supića.

Posle velike inicijative Beograđana i niza neiskorišćenih šansi, Zvezda je izjednačila preko Luke Jovića u 29. minutu.

Konačan rezultat postavio je autogolom Boljanović, pošto je skrenuo loptu u svoju mrežu nakon udarca Vijeire.