Jokić ponovo odličan, Bobi neprimetan, a Lebron u poslednjoj sekundi doneo pobedu Kavsima! (VIDEO)

Mladi srpski košarkaš odigrao je još jednu dobru partiju,a svojim igrama sve više se nameće treneru

• 0

Srpski košarkaš Nikola Jokić nastavlja sa dobrim igrama u svojoj ruki sezoni u NBA.

Na meču sa Dalasom ponovo je bio starter, igrao je 16 minuta i postogao osam poena uz šest skokova u porazu 92:81 od Meveriksa.

>>>JOKIĆ UNIŠTIO NAJDOMINANTNIJEG NBA CENTRA: Srbin se poigravao sa Džordanom (VIDEO)

Bivši as Partizana Žofri Lovernj odigrao je osam minuta bez poena.

Drugi srpski centar Boban Marjanović igrao je samo šest minuta u meču sa Atlantom, a sudeći po rezultatu mogao je i više. Za to vreme ubacio je jedan poen.

Sparsi su pobedili Atlantu ubedljivo sa 108:88 uz 22 poena Kavhi Leonarda.

Najuzbudljivije je bilo u Klivlendu gde su domaći Kavsi izborili pobedu u samoj završnici kada je Lebron Džejms ubacio koš na sekund pre kraja meča.

Kod rezultata 88:88 ostalo je još osam sekundi pre kraja, Lebron je uzeo loptu i izveo prodor a zatim preko ruke protivnika pogodio koš za pobedu. Džejms je završio meč sa 26 poena, 9 skokova u pet asistencija,

Golden stejt Voriors aktuelni šampioni pobedili su ubedljivo Sakramento 120:101 i postavili novi rekord os 18 vezanih pobeda ba startu takmičenje, a bez ijednog poraza.

Kingse je uništio Stef Kari sa 17 poena u prvoj četvrtini, posle čega nije ni mnogo igrao: