Ljajićev prvenac za Inter nedovoljan, Napoli je sada lider Serije A! (VIDEO)

Srpski reprezentativac postigao je prvi gol, ali je Gonzalo Iguain sa dva pogotka odveo ekipu na vrh tabele

• 2

U direktnom obračunu za prvo mesto Serije A došlo je do promene - novi lider je Napoli nakon pobede nad Interom, rezultatom 2:1, u poslednjem meču 14. kola.

Jedini gol za neroazure postigao je Adem Ljajić, koji je ujedno bio njegov debitantski u ovom dresu.

Međutim, njegovi saigrači u odbrani nisu imali rešenje za odlično raspoloženog Gonzala Iguaina, koji je postigao oba gola za ekipu iz Napulja.

Najpre je Argentinac pogodio posle 65 sekundi igre lepim golom sa distance.

Viđeno je dosta agresivne igre na obe strane, a još jedan od ključnih momenata bilo isključenje Nagatoma, koji je za deset minuta dobio dva žuta kartona.

Uspevao je Inter da odoleva i sa desetoricom, a potom je Iguain ponovo pogodio mrežu u 62. minutu.

U 67. je Ljajić postigao gol i utakmica je mogla da ode skroz u drugom pravcu da potom dva puta stativa nije spasila Napoli - prvi put sreće nije imao Jovetić, a drugi put Miranda.