Mihin Milan tek u produžecima srušio Krotone i njegovih 5.000 navijača na San Siru (VIDEO)

Rosoneri savladali drugoligaša sa 3:1, ali tek nakon 120 minuta igre

• 1

Malo je trebalo Krotoneu da napravi senzaciju na San Siru. Tačnije, 15 minuta produžetaka jer su nakon 90 minuta Kup meča sa Milanom imali 1:1 u džepu. Na kraju, 3:1 za Rosonere.

Mlako prvo poluvreme u kom su najbolju šansu imali gosti, ali je Abijati odbranio. Tek što je počelo drugo, Milan je poveo. Luis Adrijano se sjajno oslobodio čuvara, prevario golmana i pogodio u 47. minutu.

Oko 5.000 gostujućih navijača eksplodiralo je u 68. minutu kada je Ante Budimir izjednačio na 1:1. Snažan šut levom nogom i Abijati nije imao šanse da odbrani.

Potez utakmice Mihajlović je napravio nedugo posle primljenog gola. U igru je ubacio Bonaventuru i Nijanga koji su tek u produžecima slomili drugoligaša.

Najpre je Bonaventura u 105. minutu sjajno izveo slobodnjak sa ivice kaznenog prostora, da bi Nijang postavio konačan rezultat.