LIVERPUL NIKAD MOĆNIJI SA KLOPOM: Zgromili su Tadićev Sautempton u gostima sa 6:1 (VIDEO)

Crveni su se na dominantan način plasirali u polufinale Liga kupa

• 10

Renesansa Liverpula uveliko traje! Od dolaska Jirgena Klopa ''Crveni'' igraju kao preporođeni. Ovoga puta je stradao Sautempton na svom stadionu sa 6:1, čime je Liverpul obezbedio polufinale Liga kupa.

Sveci su poniženi sa 6:1, a junak je bio Divok Oriđi, koji je bio strelac tri gola. Dva je postigao Danijel Staridž, a jedan i Džordan Ajb.

Jedini strelac za Sautempton bio je Sadio Mane, već u prvom minutu utakmice.

Šokantno je za Klopa i navijače Liverpula počeo meč, ali je do kraja poluvremena bilo već 3:1 za goste.

Briljirao je Danijel Staridž sa dva gola u prvih 45. minuta, kada je i Oriđi postigao svoj prvi gol na meču.

U nastavku su dodatno dotukli rivale i tako vezali tri uzastopni trijumf. Za Sautemton je čitav meč igrao Dušan Tadić, ali nije mogao da pomogne svojoj ekipi protiv moćne Klopove mašinerije.