GOL KOJI ĆE SE PREPRIČAVATI: Dibala majstorijom utišao Rim (VIDEO)

Argentinac se kandidovao za gol godine u Seriji A

• 1

Fudbaler Juventusa Paulo Dibala postigao je fenomenalan gol u Rimu, gde je njegov tim gostovao Laciju.

Dibala je majstoriju izveo u 32. minutu, pošto mu je Mandžukić dodao loptu. U tom momentu bilo je 2:0 za Juve, što je i ostalo do kraja meča. Prva promena rezultata viđena je u 8. minutu kada je Đentileti postigao autogol.

Juventus se ovom pobedom u potpunosti vratio u igru za titulu. Ima 27 bodova, četirti manje od lidera Napolija mada svi ostali imaju i meč manje. ostatak utakmica na programu je u subotu, nedelju i ponedeljak u standardnim terminima.