Šćepović trese mreže po Belgiji! Dva gola i asistencija bivšeg igrača Partizana! (VIDEO)

Bivši igrač Partizana i povremeni reprezentativac Srbije vodio je svoj tim do pobede

• 3

Bivši igrač Partizana Marko Šćepović obeležio je veče u 19. kolu belgijske lige.

Njegov Muskron pobedio je na gostovanju Kortrijk sa 3:1 a Šćepović je postigao dva gola i imao asistenciju kod trećeg koji je postigao Filip Marković, brat Lazara Markovića srpskog reprezentativca.

Šćepović je u 15. minutu postigao prvi gol, a zatim je u finišu prvog poluvremena asistirao Filipu Markoviću za ubedljivo vođstvo.

Međutim, u nastavku je Kortrijk smanji prednost preko joj jednog bivšeg igrača Partizana Žarka Tomaševića, da bi Ščepović postavio konačan rezultat u finišu meča.