• 7

MITROVIĆ HEROJ NJUKASLA: Ušao sa klupe, dao gol za preokret i asistirao za pobedu! (VIDEO)

Sjajno veče za srpsko reprezentativca u Premijer ligi

• 7

Srpski fudbalski reprezentativac Aleksandar Mitrović bio je junak pobede svog Njukasla protiv Totenhema 2:1 (1:1) u utakmici 16. kola Premijer lige.

Mitrović je na Vajt Hart Lejnu ušao u igru u 72. minutu i ubrzo se upisao u strelce, a potom stigao i da asistira Perezu za trijumf.

Bivši napadač Partizana nije imao veliku minutažu u poslednje vreme, ali je na ovom meču pokazao da mu je mesto u startnoj postavi "Svraka".

Totenhem je poveo pogotkom Diera u 39. minutu, i sve do ulaska Mitrovića na teren nije došlo do promene rezultaata.

Da je Srbin apsolutni mečviner pokazao je i u zaustavnom vremenu, kada je glavom na sjajan način asistirao Perezu za konačnih 2:1.

Naredni meč Njukasl igra protiv Aston Vile 19. decembra.