POBEDA JUVENTUSA: Stara dama nastavlja poteru za Interom (VIDEO)

Nešto ranije su se sastali Roma i Napoli, koji su odigrali bez golova

• 3

Juventus je slavio po šesti put zaredom, a u derbiju, koji je zatvroio 16. kolo Serije A, savladao je Fiorentinu 3:1.

Krenulo je žestoko - već u drugom minutu su gosti dobili priliku da povedu sa bele tačke nakon neopreznog faula Kjelinija, što su i uspeli sigurnom realizacijom Josipa Ilicića u drugom minutu.

To je bio prvi pogodak koji je Điđi Bufon primio posle 434 minuta (od meča sa Empolijem 3:1).

Samo četiri minuta je trebalo "Staroj dami" da poravna rezultat - Kvardado se za to pobrinuo.

Usledio je dug period borbe na sredini terena, a posla za golmane baš i nije bilo u Torinu.

Sve do završnice meča.

Mandžukić je doneo preokret kada je naleteo na odbijenu loptu, a u nadoknadi je tačku na pobedu stavio Dibala.

Nešto ranije su se sastali Roma i Napoli, koji su odigrali bez golova, što je njihov prvi remi rezultatom 0:0 još od 1995. godine.

Inter je i dalje vodeća ekipa, dok Fiorentina i Napoli imaju po 32, a Juventus 30.