Vazura i Iliev se spustili iz lože da proslave gol Partizana (FOTO)

Generalni direktor Partizana i sportski direktor burno proslavili gol odluke sa Bugarinom

• 19

Mučili su se crno-beli, mučili, ispromašivali se, ali su, za razliku od nekih ranijih utakmica, protiv Borca osvojili "čitav plen".

Bugarin Valeri Božinov je kao i protiv Rada, kada je bio dvostruki strelac, i protiv Čačana preuzeo ulogu spasioca i golom za pobedu (2:1) obradovao saigrače, ali i članove uprave koji su burno proslavili gol sa Bugarinom, pred prazim tribinama u Humskoj.

Odmah pošto je savladao golmana Borca, Božinov je otrčao u zagrljaj generalnog direktora Miloša Vazure i sportskog direktora Ivice Ilieva i sa njima podelio radost zbog trijumfa, sa osećanjem velikog olakšanja i zbog zicera koji nekoliko minuta ranije nije iskoristio.

Zanimljivo je da su Iliev i Vazura prvo poluvreme gledali iz lože, a u drugom su se preselili na atletsku stazu kako bi bili bliže igračima.