Nema boljeg od Ćićarita: Meksikanac postigao 8 od poslednjih 11 golova za Bajer! (VIDEO)

Ignjovski asistent u pobedi Ajntrahta, Borusija primila dva gola u poslednjih osam minuta i izgubila u Kelnu, Bajern uvećao prednost na vrhu

• 0

Meksikanac Havijer Ernandez u ovom trenutku je najjača napadačka udarna pesnica Bundeslige!

Posle het-trika u minuloj rundi protiv Menhengladbaha, Ćićarito je bio igrač odluke i na gostovanju Ingolštatu, gde su "aspirindžije" pogotkom raspucanog Meksikanca, pobedile rezultatom 1:0 i probile se do četvrtog mesta na tabeli.

Fudbaler koga je Mančester junajted olako prodao letos, postigao je osam od 11 poslednjih golova Bajera!

Istovremeno, šok je doživela Borusija iz Dortmunda, koja je poražena u Kelnu 2:1, posle preokreta i golova Colera u 82. i Modestea u 90. minutu, za neopisivo slavlje "jarčeva". S obzirom na to da je Bajern nastavio nisku pobeda (protiv Hanovera, 1:0) razlika između vodećeg tandema sada je ponovo uvećana na osam bodova u korist Bavaraca.

Pobedu u gostima u subotu popodne upisao je i Augzburg, četvrti u poslednjih pet mečeva, čime je nastavio proboj ka sredini tabele.

Pored Kelna, jedinu "domaću" pobedu u poslednjem kolu pred odlazak na pauzu, doduše nepotpunom, zabeležio je Ajntraht protiv Verdera - 2:1.

Važan doprinos pobedi ekipe iz Frankfurta dao je i srpski fudbaler Aleksandar Ignjovski, asistent kod prvog gola.

Za Ajntraht je igrao i bivši kapiten Vojvodine Mijat Gaćinović.