Bilan namerno pogodio Štimca loptom, dok je Zvezdin centar ležao na parketu (VIDEO)

Nesportski potez hrvatskog centra, posle kog je ispraćen uvredljivim skandiranjem

• 10

Crvena zvezda je neočekivano izgubila derbi meč ABA lige od Cedevite u Pioniru rezultatom 80:79, iako su u poslednjoj deonici imali 12 poena viška.

Do te razlike došli su jer na terenu nije bilo centra gostujućeg tima Mire Bilana, koji je u trećoj četvrtini najpre faulirao Štimca u napadu, da bi dobio tehničku pošto ga je pogodio loptom.

Ipak, Mršić je ubacio Bilana u poslednjoj četvrtini, a ovaj stigao do 19 poena. Jednu trojku u odlučujućem momentu. Čitavu situaciju možete pogledati na dva minuta od početka videa...