Miha dobio šamar od Bolonje, Juventus se ne odriče titule (VIDEO)

Nekoliko zanimljivih mečeva u okviru 18. kola Serije A

• 3

Samo dan ranije Siniša Mihajlović je bio uveren da mu je mesto na klupi Milana zacementirano, ali ne smemo se kladiti da će i dalje ostati trener posle poraza Rosonera od Bolonje kod kuće - 0:1.

Milanu je presudio Đakerini u 82. minutu, iako je domaći tim imao nekoliko odličnih prilika. Čak su i postigli gol u 77. minutu, ali je Beri bio u ofsajdu.

Goleada je viđena u Veroni, gde je Kjevo uspeo da odoli Romi - 3:3. Gosti su vodili sa 2:0 i 3:2, ali je bod domaćem timu u 86. minutu osigurao Pepe. Samo pet minuta pošto je ušao u igru.

Umar i Florenci su pogađali za Vučicu u 7. i 37. minutu, ali je Paloski u 44. doneo neizvesnost. Daineli je u 58. izjednačio na 2:2, sve do gola Falka u 71. minutu. Ipak, pomenuti Pepe je zatvorio krug.

Dibala, Bonući i Zaza su se pobrinuli da Juventus skoči na treće mesto, doduše uz utakmicu više od Intera i Napolija.

Prvi je postigao fenomenalan gol iz slobodnjaka, a do poluvremena je sve bilo rešeno.

Na vrhu Serije A, bar na kratko, sada je Fiorentina, koja je slavila na Siciliji protiv Palerma 3:1. Ponovo je blistao tandem Josip Iličić-Nikola Kalinić, a hrvatski napadač sada je bio ulozi dvostrukog asistenta.

Veteran Alberto Đilardino pokušao je da unese neizvesnost, ali je Kuba Blaščikovski postavio konačan rezultat.