Mađari nisu pobedili na otvaranju EP, Rusi i Italijani silni!

Komšije nisu imale snage da ''slome'' reprezentaciju Grčke - 8:8

• 2

Derbi drugog dana Evropskog prvenstva u vaterpolu završen je bez pobednika - Mađarska i Grčka su odigrali 8:8.

Mađarima nisu pomogla ni dva gola razlike u poslednjoj četvrtini pošto su Grci izjednačili na 8:8 minut i po pre kraja utakmice.

Rumunija i Italija su imale samo lakši trening protiv Gruzije i Nemačke. Komšije su slavile rezultatom12:6, dok su Azuri pobedili sa 15:6.

U grupi D, gde se nalaze Mađari i Grci, Rusija je bez problema savladala Tursku sa 17:8.