Fonjini urlao na sudiju, lomio reket i zatražio čelendž kom su se svi smejali (FOTO) (VIDEO)

Italijanski teniser ponovo ''briljirao'' na terenu, ali ne zbog igre

• 2

Tužno je što u drugom kolu Australijen opena nećemo gledati kontroverznog i temperamentnog Italijana Fabija Fonjinija. Ne toliko zbog igara koje prikazuje, nego što s njim nikada nije dosadno.

Tako je bilo i ovaj put u porazu od Žila Milera rezultatom 3:1. Njih dvojica su odigrala maratonski meč u kom su sva četiri seta završena 7:6. Na Fonjinijevu nesreću, tri su pripala protivniku.

Naime, Fonjini se tokom meča žestoko svađao sa sudijom, a po običaju je stigao da polomi i reket. Međutim, to nije sve.

Zatražio je jedan čelendž kom su se svi smejali jer je loptica par metara završila iza linije. na društvenim mrežama već su ga prozvali ''najveći čelendž u istoriji''.

Fonjini se svađao i sa navijačem koji je navijao za Milera, a u trećem setu mu je oduzet i poen zbog neprimerenog ponašanja.