PRIJEM NA GRUDI, PA LOB: Golčina Šćepovića spasila loš dan srpskih fudbalera (VIDEO)

Ni gol srpskog fudbalera nije pomogao Hetafeu da izbegne poraz protiv Granade

• 0

Srpski fudbaler Stefan Šćepović konačno je prekinuo golgeterski post posle 13. kola. Taj broj bivšem fudbaleru Partizana nije bio baksuzan i postigao je spektakularan pogodak, čime je ''izvukao'' loš dan za srpske fudbalere koji se u subotu nisu proslavili.

On je u duelu Granade i Hetafea postigao gol posle vrhunskog prijema i loba. Prebacio je čuvara mreže domaćina i u tom trenutku smanjio rezultat na 2:1. Hetafe je samo tri minuta kasnije izjednačio preko Gomeza.

Ipak, Granada je na kraju uspela da slavi i sačuva sva tri boda u svojoj kući golom Rokine u 79. minutu.