Mitre, ovo nisi smeo da promašiš: Besni navijači Njukasla su mu zbog toga dali baš zao nadimak! (VIDEO)

Srpski fudbaleri se nisu proslavili u poslednjim utakmicama 24. kola Premijer lige

• 11

Fudbaleri Evertona savladali su Njukasl u 24. kolu Premijer lige sa 2:0 na svom terenu, dok je Čelsi još jednom razočarao svoje navijače bledom partijom na gostovanju Votfordu, gde je meč zavšen bez golova.

Moglo je sve da bude drugačije za ''Svrake'' da je Aleksandar Mitrović pogodio zicer u drugom poluvremenu, kada je imao gotovo idealnu šansu za izjednačenje. Poveo je Everton u 23. minutu golom Lenona nakon asistencije Kleverlija.

Posle toga je srpski napadač imao kolosalnu šansu, ali je promašio šut iako je imao idealnu šansu. Taj promašaj najljutio je navijače Njukasla koji su čak i počeli ga ga prozivaju pogrdnim imenom na društvenim mrežama.

U samom finišu Njukasl je potpuno pao i na kraju je doživeo pravu katastrofu jer je Everton imao dva penala i oba je iskoristio Ros Barkli, koji je potvrdio pobedu Karamela.

Čelsi je odigrao novu bledu partiju, a u prvoj postavi su kod ''plavaca'' bili i Branislav Ivanović i Nemanja Matić. Bane je u finišu meča propustio i jednu dobru šansu.