Tri gola za dva minuta i kazahstanska lekcija Hrvatima!

Kazahstan sa 4:2 savladao Kockaste na EP u futsalu

• 12

Publika u Areni aplauzom je pozdravila futsal reprezentaciju Hrvatske koja nije imala snage za iznenađenje protiv Kazahstana.

Poraženi su rezultatom 4:2 i za plasman u drugi krug biće im potrebna pobeda protiv Rusije od dva gola razlike.

Kazahstanci su tokom čitavog meča držali koce igre u rukama. Poveli su sa 1:0, u sledećem napadu primili gol (1:1), ali su potom krenuli sa centra i odmah povisili na 2:1. Dakle, tri gola u dva minuta.

Do kraja poluvremena povisili su na 3:1, imali i tri gola viška (4:1), da bi Suton u 33 minutu doneo kakvu-takvui nadu Hrvatima protiv Rusa.