Žali Bože promašenih prilika za derbiju Bajer - Bajern! (VIDEO)

Nije bilo golova u Leverkuzenu

• 1

Derbi 20. kola Bundes lige između Bajerna i Bajera zavrešen je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

U Leverkuzenu su mreže mirovale, što je svakako više odgovaralo domaćinu.

U prvom poluvremenu igraolo se bez mnogo rizika, i na sredini terena, a onda su i jedna i druga ekipa nagazile u nastavku.

Bolje šanse imao je minhenski klub.

Prvu nije iskoristio Ćićarito, koji je sjajno šutirao sa dvadesetak metara, ali je njegov udarac završio pored leve stative. Ali više će Miler imati za im da žali zbog propuštenog u 64. minutu.

Neverovatno je kako je reprezentativac Nemačke promašio prazan gol sa pet metara.

A onda u 83. minutu grešku odbrane nije iskoristio Levandovski, koji je sa male razdaljine promašio i poslao loptu pored desne stative.

Minut kasnije, Bajern ostaje bez jednog igrača, Ćabi Alonsko je zaradio drugi žuti karton. Posle toga su zaprezili domaći preko Branta, ali je Nojerova mreža ostala netaknuta.