Mesiju poništen regularan gol, Nevil nastavio da nervira navijače Valensije (VIDEO)

Fudbaleri Barselone pobedili su u Valensiji ekipu Levantea sa 2:0, ali je moglo da bude i ubedljivije da sudija nije poništio gol Lionela Mesija koji je bio regularan

• 1

Barselona je odmah na početku meča došla u priliku kada je Inijesta proigrao Lionela Mesija, ali je pomoćni sudija signalizirao nepostojeći ofsajd.

Međutim, na usporenom snimku se jasno videlo da je Argentinac bio barem metar iza poslednjeg igrača odbrane Levantea i da je Barsi poništen potpuno regularan gol.

Inače, Barsa je povela posle autogola Davida Navara z 21. minutu, a konačan rezultat je postavio Luis Suarez u 90.

Pogledajte i vi pa procenite sami da li je sudija oštetio Barselonu:

Barselona je ovom pobedom zadržala prvo mesto na tabeli sa 54 osvojena boda, tri boda više od Atletiko Madrida, ali uz utakmicu manje, dok je Levante ostao na poslednjem mestu sa 17 osvojenih bodova.

Valensija je nastavila po starom pošto je poražena na gostovanju Betisu rezultatom 1:0. Strelac gola odluke bio je Kastro u 49. minutu, a ovo je 9. meč koji Geri Nevil nije dobio u Primeri otkako je preuzeo Slepe miševe.