Srbin golom i asistencijom obeležio poslednji meč 20. kola Bundeslige (VIDEO)

Slobodan Rajković obeležio poslednji meč 20 kola Bundeslige

• 0

Srpski fudbaler Slobodan Rajković obeležio je poslednju utakmicu 20. kola Bundeslige u kojoj je njegov Darmštat slavio protiv Hofenhajma sa 2:0.

Prednost gostima doneo je Ajtač Sulu u 33. minutu, na asistenciju srpskog fudbalera, da bi Rajković pet minuta pre kraja utakmice potvrdio pobedu Darmštata.

Darmštat je, posle 20 odigranih utakmica, na 11. mestu na tabeli Bundeslige sa 24 boda, dok je Hofenhajm na pretposlednjoj, 17. poziciji sa samo 14 osvojenih bodova.

Nešto ranije u toku dana fudbaleri Hamburga i Kelna odigrali su nerešeno 1:1.

Keln je poveo golom Simona Colera u 41. minutu, a izjednačenje Hamburgu doneo je Nikolai Miler posle samo dva minuta igre u drugom poluvremenu.

Keln je deveti na tabeli sa 26 bodova, dok je Hamburg na 13. mestu sa tri boda manje.