Svonsi srušio Arsenal i Anrija (VIDEO)

"Labudovi" slavili i definitivno izbacili Vengerove pulene iz šampionske trke

• 0

Taman kada su u Arsenalu pomislili da će Tjeri Anri od njih napraviti ekipu kada da se uključi u šampionsku trku u Engleskoj, doživeli su još jedno razočarenje.

U vatrometu golova ih je zaustavio Svonsi, a konačnih 3:2 za "labudove" su definitivno izbacili "tobdžije" iz konkurencije za šampionsku krunu. Arsenal je poveo golom fantastičnog Van Persija koji je i u 2012. nastavio da rešeta mreže rivala i ništa nije nagoveštavalo šokantan poraz. Ipak, Sinkler je ubrzo izjednačio, a veteran Dajer u 58. minutu najavio pobedu Velšana.

Venger je kao i u FA Kupu pokušao uvođenjem Anrija sa klupe u 63. minutu, a samo šest minuta kasnije Volkot je doneo poravnanje.

Međutim, usledio je novi šok za "tobdžije" pošto je Deni Grejem samo minut kasnije opet pogodio za Svonsi i ispostaviće se doneo konačan trijumf.