Novi kiks Reala, Ronaldo promašio penal! (VIDEO)

Madriđani zaostaju devet bodova za Barsom, a tek ih čeka madridski derbi sa Atletikom

• 14

Fudbaleri Real Madrida su napravili još još jedan korak unazad u odnosu na Barselonu, s obzirom da su i drugi put ove sezone remizirali sa Malagom.

Kristijano Ronaldo je pogodio za 1:0 u Andaluziji, ali i propustio priliku da reši pitanje pobednika meča promašenim penalom samo tri minuta posle postignutog gola. Tačnije, Kameni mu je odbranio vrlo slab udarac.

Dobru atmosferu posle pobede u Rimu u Ligi šampiona “kraljevski klub” je upropastio, zahvaljujući i promašenom penalu Kristijana Ronalda.

Zanimljivo, Ronaldo je nedavno objasnio da više voli da golove postiže sa penala iz slobodnog udarca.

Kako god, Malaga je izjednačila preko Raula Albentosa u 66. minutu i do kraja susreta uspešno sačuvala mrežu, baš kao i jesenas na Santjago Bernabeu (0:0).

Real sada kasni čak devet bodova za vodećom Barselonom, a madridski derbi sa Atletikom čeka na trećoj poziciji.

U matineu dana, Rajo Valjekano je u argentinskoj atmosferi svog prepunog stadiona “Valjekas” uspeo da stigne Sevilijinih 2:0 i sa bodom napravi važan korak ka opstanku.

Baskijski derbi posle četiri nerešena meča je imao konačno pobednika. Sosijedad je minimalnim rezultatom pobedio Atletik u Bilbaou.