Širle sam pobedio Hanover (VIDEO)

Volfsburg ubedljivo slavio protiv fenjeraša rezultatom 4:0

• 0

Volfsburg ne posustaje u borbi za četvrtu poziciju koja iz Bundes lige vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona, a za tek drugu pobedu u gostima mogu da zahvale Andre Širleu.

Nemački reprezentativac je praktično sam pobedio Hanover (4:0) s obzirom na to da je postigao het-trik, dok je tačku na ovaj trijumf Vukova stavio Julijan Draksler.

Širle je pogađao u 36, 59. i 62. minutu, a 69. minut je bio rezervisan za pogodak Drakslera. Vukovi sada zasotaju samo dva boda za četvrtoplasiranom Borusijom iz Menhengladbaha.

U drugom meču između Igolštata i Kelna nije bilo pobednika. Hintešer je doveo u vođstvo domaći tim u 36. minutu, da bi Modest u 72. postavio konačan rezultat.