Real dobio fenjeraša, Ronaldo siguran sa penala (VIDEO)

Fudbaleri madridskog kluba nisu dozvolili izneđenje protiv Levantea

• 1

Ranjeni Real Madrid uspeo je da slavi protiv fenjeraša Levantea 3:1 u 27. kolu Primere.

Nakon što je dosuđen penal za Real, odgovornost je očekivano preuzeo Ronaldo, koji je bio precizan.

U samo šest minuta postignuta su još dva gola - prvo je Marino pogodio sopstvenu mrežu, a zatim je Deiverson smanjio na 2:1.

Delovalo je da se rezultat neće menajti u drugom poluvremenu, ali je konačan rezultat u zaustavnom vremenu postavio Isko, na asistenciju Ronalda.

ron by ss_video

U ostalim mečevima, Atletik je očitao lekciju Deportivu na San Mamesu - bilo je 4:1, a pobedu je obeležio Aduriz het-trikom.

Malaga je golom Duje Čopa povela protiv Valensije, a onda u 41. minutu izuzetno smešan potez i autogol Kamenija, pa je Čerišev početkom drugog dela pogodio za pobedu "slepih miševa".

U pobedi Sevilje protiv Eibara, Ljorente je postigao u 11. minutu gol i to se ispostavilo odlučujućim potezom na utakmici.