Zvezdi pripao večiti derbi, Partizan pao za 15. uzastopnu pobedu!

Crveno-beli slavili rezultatom 3:1 i skoro izvesno obezbedili prvu poziciju pred plej-of

• 11

Odbojkaši Crvene zvezde nastavljaju da melju u domaćem šampionatu! Pao je i Partizan nakon četiri seta - 3:1 (25:13, 25:20, 23:25, 25:19).

Bila je to 15. uzastopna pobeda crveno-belih koji će plej-of sasvim sigurno dočekati na prvoj poziciji.

Prvi set je bez većih problema pripao Zvezdi.  Jakovljević je započeo seriju koju su nastavili Munćan i Blagojević, a na semaforu je tada stajalo 17:10 za domaći tim. Bilo je jasno da će crveno-beli povesti sa 1:0 u setovima.

Zvezda je u drugom imala pet set lopti, ali je tek drugu iskoristila za 25:20. Ključan momenat dogodio se pri rezultatu 18:17 za Zvezdu koja je brzo otišla na 21:17. U trećem je usledila drama. U jednom momentu je bilo 22:22, da bi Partizan vezao dve set lopte i osvojio ga - 25:23.

Bio je to samo kratak trzaj crno-belih pošto je Zvezda četvrti set odigrala kao prva dva i zasluženo stigla do trijumfa.