Mrđa bacio Japance u delirijum: Dva gola i genijalan potez Srbina (VIDEO)

Bivši napadač Zvezde postigao oba gola za Omiju

• 2

Ekipa Omije je lider posle dva kola japanskog šampionata, a tamo je zahvaljujući Draganu Mrđi.

Bivši golgeter Crvene zvezde postigao je oba gola u pobedi njegovog tima 2:0 protiv Kašive Rejsol.

Mrđa se prvi put na utakmici, a i prvi put ove sezone, upisao u strelce u 9. minutu, posle odbitka i rutinske realizacije, a šest minuta kasnije izveo je pravu malu majstoriju.

Prvo je uspeo da stigne loptu da ne izađe u gol-aut, a onda i sjajnim driblingomm da prevari defanzivca Kašive, a zatim prevari i golmana gostiju.

Za Omiju, koja je minule sezone igrala drugu ligu, igrao je još jedan bivši igrač šampionske postave Zvezde, Nejc Pečnik.