Vošino prokletstvo: "Lale" opet primile gol u 90. minutu! (VIDEO)

U prvoj utakmici 26. kola Superlige Vojvodina i Borac odigrali nerešeno - 1:1!

• 4

Vojvodina ne ume da pobedi!

Tim Nenada Lalatovića je peti meč zaredom odigrao nerešeno, ovoga puta protiv Borca - 1:1, u okviru 26. kola domaćeg šampionata.

Ono što više od samog remija mora da brine stručni štab, igrače i navijače Novosađana je što je ekipa treću utakmicu zaredom primila gol u 90. minutu!

Fudbaler iz Sijera Leonea Mustafa Bangura je poslednji igrač koji je uradio ono što su pre njega Andrija Kaluđerović iz Rada i Jovan Đokić iz Javora, strelac gola za produžetak u Ivanjici i kasniju eliminaciju "lala" u Kupu.

Vodeći gol za Vošu postigao je Malbašić koga je lopta zakačila posle slobodnog udarca Melega u 71. minutu.

Ipak, "lale" su ponovo ostale "kratkih rukava" jer je na kraju velika želja igrača Borca da dođu do remija bila presudna za konačan ishod.