Novi pogodak Kostića u goleadi Štutgarta, Menhengladbah rastužio Hrvata (VIDEO)

Srbin izjednačio rezultat u 9. minutu protiv Ingolštada, a na kraju je meč završen rezultatom 3:3

• 1

Filip Kostić nastavlja sa sjajnim partijama u Bundes ligi!

Srpski reprezentativac je postigao svoj peti gol za Štutgart koji je odigrao 3:3 na gostovanju Ingolštadu.

Kostić je izjednačio rezultat na 1:1 u 9. minuitu, a prethodno je domaći tim poveo golom Hartmana u 4. minutu.

Tim rezultatom se otišlo na poluvreme, a u nastavku je viđena goleada. Leki i Lekano su u 56. i 61. minutu odveli Ingolštad na 3:1 i činilo se da će tri boda ostati kod kuće, ali su Rup u 79. i Divadi u 84. minutu iz penala postavili konačan rezultat.

Borusija iz Menhengladbaha je ubedljivo savladala Ajntraht i ostavila ga u zoni ispadanja (3:0). Gostima nij epomogao ni novi trener Niko Kovač, a loše vesti sačekale su ih i iz Hofenhajma.

Istoimeni klub je savladao Volfsburg rezultatom 1:0 i izjednačio se sa Ajntrahtom na tabeli. Sada oba tima imaju po 24 boda.