BARSINA NOVA ŠESTICA: Mesi opet promašio s penala, ali je tek sad postigao nešto novo u Primeri! (VIDEO)

Hetafe je peti klub od početka 2016. godine koji je primio više od pet golova od ekipe Luisa Enrikea

• 0

U Primeri ama baš ništa novo - Barselona standardno silna. Hetafe je pao na "Nou Kampu" primivši čak šest golova.

Makar neko vreme Barsa ima +11 u odnosu na prvog pratioca na tabeli Atletiko, a pravi šou je počeo pošto je Rodrigez postigao autogol u osmom minutu meča.

Nastavio je El Hadadi, a upisali su se i Nejmar (dva puta), Mesi i Turan.

Mogao je Mesi doduše i pre španskog reprezentativca sa marokanskim poreklom da postigne gol sa bele tačke, ali je Argentinac još jednom stavio do znanja da mu je Ahilova peta šut sa kreča.

U 11. minutu, Mesi je promašio četvrti penal od ukupno osam izvedenih ove sezone. Usput: Nejmar ima identičan procenat uspešnosti (4/8), a Suarez 2/4. Popularni MSN ima 50 odsto uspešnosti realizacije najstrože dosuđenog kaznenogu udarca.

Ipak, Argentinac se potrudio da ipak na pozitivan način završi ovaj meč: po prvi put je na jednoj utakmici u Primeri zabeležio tri asistencije.

Atletiko Madrid je na svom terenu sa 3:0 bez većih problema savladao Deportivo i za sada jedini koliko-toliko prate Barselonu na vrhu tabele.

Selta je na svom trenu osvojila sva tri boda protiv Sosijedada, dok je jedino Eibar uspeo da odnese bod kao gost u subotnjem programu, pošto je remizirao sa Rajo Valjekanom.