Arsenal ispao iz FA Kupa: Da li je moguće da je Velbek ovo promašio u 90. minutu? (VIDEO)

Samo par trenutaka pošto je smanjio rezultat meča Arsenal - Votford (1:2), napadač Tobdžija se propisno obrukao i promašio produžetke u četvrtfinalu FA Kupa

• 0

Veliko izenanđenje videli smo na Emirejtsu - Votford je kao gost pobedio Arsenal rezultatom 2:1 i plasirao se u polufinale FA Kupa.

Nakon mršavom prvog poluvremena, u drugom smo videli pravu dramu. Votford je neočekivano poveo sa 2:0 golovima Igaloa u 50. i Adlena Gediure u 63. minutu.

Asistent kod oba gola bio je sjajni Dini, a za razliku od onog koji je postigao Igalo, Alžirac je pocepao mrežu Ospine.

Dva minuta pre kraja Velbek je smanjio na 2:1 na asistenciju Ozila, ali se propisno obrukao u 90. minutu. Najpre je Ivobi pogodio stativu, a nekadašnji napadač Junajteda je sa par metara šutirao visoko pored gola.

I u sledećem naapdu bio je blizu gola, ali je Votford na kraju pobedio gradskog rivala prvi put posle 28 godina.

Polufinale na Vembliju na programu je krajem aprila, a tamo će se pored Votforda naći Everton i Kristal Palas. Čeka se još Junajted ili Vest Hem.