Fudbaler Hihona se obrukao pred praznim golom, ali je zatim srušio Atletiko Madrid! (VIDEO)

Karlos Kastro je mogao da bude tragičar, ali je na kraju doneo tri boda svojoj ekipi protiv Atletiko Madrida

• 1

Atletiko Madrid je poražen od Sporting Hihona na gostovanju sa 2:1 iako je na poluvremenu vodio golom Grizmana. Tragičar je mogao da bude fudbaler Sportinga, Karlos Kastro, koji je u finišu meča imao prazan gol, ali je pogodio prečku. Ipak, samo malo kasnije je iz gotovo preslikane pozicije uspeo da zatrese mrežu i donese pobedu svojoj ekipi.

Sve je dobro počelo za Atletiko Madrid, pošto je Antoan Grizman fantastično pogodio iz slobodnog udarca. Identično je uzvratio Sanabrija u drugom poluvremenu u 79. minutu i nagovestio probleme za Dijega Simeonea. Kastro je na kraju posle neverovatnog promašaja uspeo da se iskupi i da donese Sportingu sva tri boda u važnoj borbi za opstanak.