Di Marija prelepim golom započeo preokret Argentine protiv Čilea (VIDEO)

Odigrano je nekoliko utakmica južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Rusiji

• 0

U derbiju petog kola južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018. godine, Argentina je kao gost savladala Čile rezultatom 2:1.

Svi golovi su pali u prvih 25 minuta meča, a poveli su domaći preko Gutijereza.

Argentina je odgovorila posle manje od deset minuta - najpre je Di Marija sjajnim pogotkom doneo izjenaćenje, a potom je Merkado na asistenciju Mesija postigao, ispostavilo se, gol za konačan rezultat.

Burno je bilo u Boliviji, gde je Kolumbija slavila 3:2, a do pobede je stigla golom u zaustavnom vremenu.

Gosti su imali prednost 2:0, zahvaljujući tandemu Hames Rodrigez - Karlos Baka, ali je Bolivija sredinom drugog poluvremena izjednačila preko Huana Arke i Alehandra Čumasera.

Ipak, u završnici meča je heroj bio Edvin Kardona.