Bajern ubedljiv protiv Štutgarta, Augsburg slavio u Bremenu!

Bavarci pobedili sa 3:1 u Štutgartu, dok je Augsburg slavio sa 2:1 protiv Verdera

• 0

Bajern je na gostovanju u Štutgartu slavio ubedljivo sa 3:1 na Mercedes Benc Areni u 29. kolu Bundeslige.

Golove su postigli Alaba u 52 i Kosta u 89, dok je treći gol, tačnije autogol postigao Nidermajer u 31. minutu.

Riberi centrirao u peterac, Nidermajer hteo je da preseče loptu ispred Levandovskog, ali je ona završila u golu Štutgarta.

Na 2:0 povisio je Alaba u 52. minutu, malo kasnije domaći smanjuju na 2:1 preko Didavija, dok Kosta postavlja konačan rezultat.

Augsburg je igrao u Bremenu i odneo ceo plen jer je trijumfovao sa 2:1 golovima Finbogasona u 53. i Hong Jeong-Hoa u 86.