PEVCI ISTERALI ĐAVOLE IZ LONDONA: Totenhem razbio Junajted i ostao u trci za titulu! (VIDEO)

Ubedljive pobede Pevaca i Crvenih za kraj 33. kola Premijer lige

• 0

Totenhem je razbio Mančester junajted na Vajt Hart Lejnu sa 3:0  u 33. kolu Premijer ligei tako je jedini nastavio poteru za debelo odmaklim Lesterom, koji je nešto ranije golovima Vardija savladao Sanderlend. I Liverpul je zabeležio veoma važnu pobedu nad Stoukom i tako ostao u trci za mesta koja vode u Evropu naredne sezone, pošto ima utakmicu manje.

Junajted je porazom znatno umanjio svoje šanse za četvrto mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Totenhemu je bilo dovoljno poslednjih 20 minuta da postigne tri gola i razbije ekipu Luja Van Gala. Dele Ali je otvorio goleadu Pevaca, a nastavili su Aldervireld i Lamela.

Liverpul je na Enfildu pokorio Stouk uz dva gola Divoka Origija i po jedan Alberta Morena i Danijela Staridža, dok je poraz Stouka ublažio Krkić.

Crveni su poveli fantastičnim golom Morena sa distance. Krkić je izjednačio u 22. minutu, ali je Staridž još jednom dalekometnom paljbom u 32. minutu ponovo doneo prednost ekipi Jirgena Klopa. Drugo poluvreme obeležio je Origi, koji je sa dva gola glavom zapečatio pobedu Liverpula.