Sraman penal pogurao Bajern u finale Kupa (VIDEO)

Bavarci savladali Verder rezultatom 2:0 i čekaju boljeg iz duela Herta - Borusija Dortmund

• 4

Bajern je prvi finalista nemačkog Kupa! Tim iz Minhena je otišao tamo nakon što je sa 2:0 savladao Verder iz Bremena.

Uz pomoć sudija, reklo bi se s obzirom na sraman penal koji im je dosuđen u 70. minutu, kao i poništen gol Verdera pre toga.

Trebalo je Bavarcima pola sata da probiju bunker Verdera, a učinio je to Tomas Miler na asistenciju Ćabija Alonsa.

Isti fudbaler je bio strelac i u 70. minutu nakon što je Vidal simulirao pad u kaznenom prostoru. Koliko su nemački mediji uvereni da penala nije bilo govori i podatak iz prenosa kada se kamera ''nije skidala'' sa čileanskog reprezentativca.

Bajern u finalu čeka boljeg iz duela Herta - Borusija Dortmund.