MOGLO JE TO I BOLJE: Samo 3 gola na 2 meča Primere (VIDEO)

Mršavo otvaranje 34. kola...

• 0

Prve utakmice 34. kola španske Primere donele su samo tri gola - Betis je pobedio Las Palmas rezultatom 1:0, dok su Espanjol i Selta odigrali 1:1.

Ključan momenat u Sevilji dogodio se u 83. minutu kada je Van Volfsvinkel postigao gol kojim je domaćči tim pretekao svog rivala na tabeli i tako teoretski obezbedio opstanak.

S druge strane, njega nije obezbedio Espanjol koji je osvojio samo bod protiv Selte.

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Aspas je doveo goste u vođstvo u 28. minutu,a  samo 11 minuta kansije Asensio je postavio konačan rezultat. Tim iz Barselone sada ima 37 bodova, osam više od Hihona, ali i meč.