Liverpul 37 puta šutnuo u gol Evertona i demolirao ga! Junajted ne odustaje od LŠ (VIDEO)

Redsi savladali gradskog rivala rezultatom 4:0 * Pobede Junajteda i Vest Hema

• 2

Sjajno veče u Premijer ligi za domaće klubove - Vest Hem, Mančester junajted i Liverpul su, lakše nego što se očekivalo, izašli na kraj sa svojim protivnicima.

Junajted je već u 4. minutu poveo protiv Kristal Palasa autogolom Dilejnija, nakon što je Darmijan ubacio u kazneni prostor. Da je ovo njegovo veče Italijan je pokazao na početku drugog dela kada je pogodio za konačnih 2:0 i vratio Đavole u trku za mesto koje vodi u LŠ.

Junajted sada ima bod manje i utakmicu više od Arsenala, odnosno dva boda manje od gradskog rivala Sitija. U nastavku ih očekuje gostovanje Vest Hemu i Noriču,a  dočekuju Lester i Bornmut.

Vest Hem je takođe održao korak za tim famoznim četvrtim mestom. Pobedili su Votford rezultatom 3:1 i sada imaju 56 bodova.

Dvostruki strelac bio je Nobl (45. i 53. minut), dok je Kerol načeo gradskog rivala u 11. minutu. Strelac jedinog gola za goste bio je Prodl u 64. minutu.

Mogao je Votford i do drugog gola, ali je Dini promašio penal u 90. minutu. Nedugo zatim Arambat je isključen.

Gradski derbi Liverpula doneo je totalnu dominaciju Redsa koji su slavili sa 4:0, ali i uputili čak 37 šuteva ka golu Hauarda.

Proradili su tek u finišu prvog poluvremena kada su Origi i Sako na asistenciju Milnera pogađali u 43. i 45. minutu.

Origi je potom izašao van terena zbog veoma ozbiljne povrede, a umesto njega ušao je Staridž u 54. minutu. Mori je dobio crveni, a reprezentativac Engleske pogodio u 61. minutu. Konačan rezultat postavio je Kutinjo 15 minuta kasnije.

Liverpul - Everton 4:0

(Origi 43, Sako 45+2, Staridž 61, Kutinjo 76)

Mnačester junajted - Kristal Palas 2:0